Získat speciální 5HTP prášky na prodej dnes

5HTP je jednoduchý způsob, jak zvýšit hladinu serotoninu v mozku. Hledáš objednávky 5HTP? Můžete si koupit speciální 5HTP pilulky na prodej dnes.

Co je 5HTP Pills

5HTP nebo “Hydroxy L-tryptofan” (5Hydroxytryptophan) je přirozeně se vyskytující aminokyselina, a je prekurzorem a metabolický meziprodukt při biosyntéze neurotransmiterů serotoninu a melatoninu z tryptofanu. 5HTP se převede na neurotransmiteru serotoninu (5HT), s pomocí vitaminu B6. K tomu dochází, a to jak v nervové tkáni a v játrech. 5HTP prochází přes bariéru krev-mozek (5HT, zatímco ne). Suplementace 5HTP tím zvyšuje produkci serotoninu.

Výhody 5HTP

Podporuje zdravou náladu. 5HTP je prekurzor jak melatoninu a serotoninu. Melatonin pomáhá podporovat zdravý spánek, zatímco serotonin je známo, že pomáhají při udržování dobrou náladu. Výsledkem je, že 5HTP doplňky produkovat znatelné zvýšení nálady.

To může pomoci potlačit chuť k jídlu. Řada studií ukázala, 5HTP má potenciál ke snížení chutě na sacharidy. To je prospěšné pro každého, kdo se snaží zhubnout, nebo na dietu.

To může pomoci udržovat zdravý spánek. Když budete mít 5HTP, vaše tělo otočí 5HTP do melatoninu. Melatonin je “spící hormon”, který vaše tělo produkuje regulovat vzory spaní.

Jak 5HTP Works

One research study took two groups of overweight women. One group had 5HTP 200mg before each meal.  The other group took a placebo before each meal. The women who took the actual 5-htp ate 1,084 fewer calories per day and felt less hungry.

Another research study found that women who took a 5HTP supplement lost 10.3 pounds in 3 months. The placebo group only lost 2.2 pounds. Why does this happen?  You crave food when you have low serotonin. You especially crave carbs when you have low serotonin. If you are suffering from depression and find that you tend to binge on carb rich foods like candy, bread, starches, and treats then 5HTP might be something to look into.

How to Take 5HTP

Health care professionals generally recommend 50 mg of 5HTP taken 1 to 3 times per day. Some studies have used higher doses, but because 5HTP can be toxic at high doses, you should talk to your health care provider before raising the dose. Your health care provider can help determine the right dose for you. For anxiety or depression, the dose is 150 to 300 mg daily.

How to Buy 5HTP Pills on Sale

The main key of having a health body is not in the supplement, but in your habit. When using supplements to help you for weight loss, it does not mean that you have to stop exercising. Exercising a lot seems quite effective to make you slim, but you must be patient to get the perfect result. Supplement seems so meaningless when you do not combine it with exercises.

Měli byste vyzkoušet výhody 5HTP doplněk. Záruku vrácení peněz, máte co ztratit váhu a dobrou noc spát. Najít 5HTP prášky na prodej  na oficiálních stránkách firmy teď!

Získat speciální 5HTP prášky na prodej dnes