yaklaşık 5HTP yan etkilerini anlamak

Eğer 5HTP takviyesi denemek istiyor musunuz? Eğer 5htp denemeye hazırsanız, konuda bilmek önemlidir 5HTP yan etkileri Eğer sipariş önce.

5HTP nedir

Serotonin mutluluk ve anti-depresyon dahil ana nörotransmitter biridir. 5HTP brain.5HTP serotonin dönüştürülmüş olur bir bileşik hız sınırlayıcı adımı atlayarak beyin serotonin düzeylerini artırmak için basit bir yol olduğunu ve kullanıcıların ödülleri veya artan beyin serotonin tehlikeleri ya biçmek.

5HTP Faydaları

Biliyorsunuz uykusuzluk yaşa bağlı olduğu bilinmektedir. Uyku bozuklukları önemli tıbbi, psikolojik ve sosyal bozuklukları ile ilişkili olabilir. yorgunluk ek olarak, uyku yoksunluğu anksiyete, depresyon ve strese yanı sıra, bellek, bir ruh hali ve bağışıklık fonksiyonunun bozulmasına neden olabilir. 5htp, melatonin, kediotu kökü ve kolin içeren besin takviyeleri iyi bir gece uykusu almak size yardım ederek bu sorunları hafifletmek.

Nasıl HTP İş yapar

Bundan sonra, vücut, serotonin dönüştürür, triptofandan doğal 5htp yapar. Bu nörotransmitter beyinde birçok güçlü etkileri vardır. o ruh geliştirmek değil, aynı zamanda açlığı bastırır ve kilo alımını engellemek için yardımcı olur.

5HTP kan beyin erişebilirsiniz çünkü serotonin olamaz iken Hekimler, bir serotonin takviyesi yerine 5HTP takviyesi alarak öneririz. beyin erişmek için, kimyasallar ve bileşiklerin beyne erişim izni kan-beyin bariyerini erişmek zorunda kalacak. Bu nedenle, beyindeki serotonin düzeyini artırmak amacıyla, 5HTP gibi, o bariyerini bir ek almak gerekir.

serotonin düzeyleri olarak açlık azalma gösterir artırmak ve gıda alımını kısıtlamak için ihtiyaç duymadan hızlı tok hissediyorum. Bir çalışmada kadınların bile çalışıyorum olmadan daha az karbonhidrat yedi bulundu.

5HTP Yan Etkileri

Mide yanması, gaz, ya da şişkinlik.

azalış veya iştahsızlık.

rahatsızlık veya ağrı mide.

İshal, bulantı, kusma veya.

5HTP Ciddi Yan Etkileri

Eozinofili miyalji sendromu, bir kişinin kramp ani ve şiddetli kas ağrısı, nefes sorun olabilir bir durumdur, ve vücutta şişme. Nadir olmakla birlikte, bu durum ortaya çıkması birkaç ay sürebilir.

asemptomatik eozinofili olarak bilinen bir kan bozukluğu, hangi eozinofiller denilen özel beyaz kan hücrelerinin normal seviyesinden daha yüksek kanda mevcuttur. Bu bozukluğu olan hastalar nadiren herhangi bir belirti göstermez, çünkü bu bozukluk genellikle yalnızca laboratuar analizleri ile tespit edilebilir.

Nerede 5htp Alınır

5HTP iş güvenilen bir isim tarafından getirilir. Bir fiziksel aktivite ile, bu ek yararlarını gerekir. Şirketin resmi web sitesinde 5htp bulun. resmi sitesi herhangi bir dolandırıcılık veya sahte ürünler önlemek yardımcı olacaktır. Ayrıca, düzenli indirim daha ucuz bir maliyetle bu ürünü almak yardımcı olacaktır mevcut resmi web sitesi, sunduğu vardır.

yaklaşık 5HTP yan etkilerini anlamak