Vyberte si právní kontrolovat chuť k jídlu pilulku spalovat tuk

Doplněk 5HTP získala větší oblibu z několika značně odlišných důvodů. Je to kontrolní chuť k jídlu legální doplněk? Funguje to pro tělo?

Co je 5HTP

5HTP (5Hydroxytryptophan) je přirozeně se vyskytující látka odvozená od semenných lusků Griffonia simplicifolia, v západoafrickém léčivá rostlina. U lidí, 5HTP je bezprostředním prekursorem živin k neurotransmiteru serotoninu.

To znamená, že 5HTP převádí přímo do serotoninu v mozku. Serotonin má mnoho hluboce důležitých funkcí, včetně role ve spánku, chuti k jídlu, paměť, učení, regulaci teploty, nálady, sexuální chování, kardiovaskulární funkce, svalové kontrakce a regulace žláz s vnitřní sekrecí.

5HTP je nejlepší Appetite Control Pill

hladina serotoninu Zdá se, že hraje důležitou roli v chuti k jídlu, a tudíž kontrola hmotnosti. Strava s nízkým obsahem tryptofanu Zdá se, že povede k nízké hladiny serotoninu mozku, což zase vede v mozku snímání hladovění a povzbuzující chuť k jídlu. Úloha 5HTP ve zvýšení hladiny serotoninu vytváří pocit sytosti, což může vést k roubené chuti k jídlu a v důsledku toho snížení hmotnosti.

Některé studie ukazují, že při užívání před jídlem, 5HTP může vést k rychlejšímu pocitu sytosti. V roce 1989 italské studie 19 žen s nadváhou s indexem tělesné hmotnosti (BMI) mezi 30 a 40 ° C, ženy podávána buď 8 mg 5HTP na kg tělesné hmotnosti, nebo placebo před jídlem, po dobu pěti týdnů. Žádné dietní omezení byly předepsány tak, aby výzkumní pracovníci mohli vyhodnotit vliv 5HTP při snižování chuti k jídlu a na podporu hubnutí bez vědomého úsilí o zákazu některých potravin.

Průměrné množství úbytku hmotnosti v průběhu 5 týdnů z 5HTP suplementace byl o něco více než 3 liber, ve srovnání s méně než 1 libru celkového poklesu hmotnosti během období s placebem. Ženy užívající 5HTP cítil plný rychleji než ti, kteří užívali placebo, a v důsledku toho se dramaticky sníží kalorický příjem. Následné studie omezen předměty na zvláštní výživové doporučení.

Ve dvojitě zaslepené studii v roce 1991 také v Itálii, 14 nadváhou ženy s BMI mezi 30 a 40 a tendenci přejídat se, dostávali buď 300 mg 5HTP nebo placebem 30 minut před jídlem po dobu 12-ti týdenní studii. Během prvenství šesti týdnů nedošlo k žádným dietní doporučení, ale během druhých šesti týdnech byly ženy umístěny na 1200-kalorií.

Ženám léčeným 5HTP kolektivně ztratil více než 10 liber, zatímco ženy užívající placebo ztratila něco více než dvě libry, a všechny ženy užívající 5HTP hlášeny pocit nasytit rychleji než ti, kteří užívali placebo. Nicméně, některé ženy užívající léčbu hlášeny nějakou averzi k masu nebo změněné chuti a čichu, a nejzkušenějších mírnou nevolnost během prvních šesti týdnů studie, která odloučeného za posledních šest týdnů.

V roce 1992 soud obdobně podle návrhu téhož autora olova a vyhodnocování 28 s nadváhou subjekty s dietní omezení v průběhu druhého šestitýdenní období, kteří dostávali 300 mg 5HTP před každým jídlem ztratil podstatně větší váhu, než ti, kteří užívali placebo.

Ti, kteří užívali placebo měl problémy ulpívá na přísné dietě. Naproti tomu 100 procent jedinců ve skupině ošetření označena časný pocit sytosti v prvním šesti týdnů a 90 procent uvedlo v průběhu druhého šesti týdnů stejné, čímž se držet přísné dietě a snížení příjmu kalorií.

Kromě toho, protože 5HTP údajně snižuje chuť na sladkosti a škrobů, může být rovněž využíván v pomoci diabetiků dodržovat zdravé výživy. V 1998 dvojitě zaslepené, placebem kontrolované, randomizované italské studie stejného autora olova jako výše uvedených studií, 25 s nadváhou non-insulin dependentní diabetických ambulantní pacienti dostávali buď 750 mg 5HTP denně nebo placebo po dobu dvou po sobě následujících týdnů bez dietní omezení.

Výsledky zde rovněž uvedeno, že pacienti užívající 5HTP výrazně snížila svůj denní příjem energie, snížením sacharidů a tuků, a snížila jejich tělesné hmotnosti.

Závěr o 5HTP

Některé studie ukázaly, že doplněk je účinný anti-depresivní a může pomoci lidem podobně jako léky na předpis. Další studie prokázaly, že pracuje na pomoc lidem s přejídáním. Mají také vidět pozitivní výsledky na lidi s fibromyalgie, migrény, a nespavost. Ačkoli serotonin toxicita nebyla pozorována u lidí s coingestion z 5HTP a antidepresiva, doporučuje se poradit se svým lékařem, pokud se rozhodne spárovat dva.

Kde koupit 5HTP, právního chuť k jídlu ovládání

Nejlepší způsob nákupu 5HTP k prodeji je z oficiálních webových stránek, který usnadňuje cenově nákup. Činí tak buď slevy nebo speciální nabídky. Úspory jsou spojeny s nákupem větším množství. Přeprava a vrácení peněz bez záruka Další výhodou on-line nákupu.

Vyberte si právní kontrolovat chuť k jídlu pilulku spalovat tuk