Pochopit, o 5HTP vedlejší účinky

Chcete zkusit doplněk 5HTP? Pokud jste připraveni vyzkoušet 5HTP, je důležité vědět o 5HTP nežádoucí účinky než si ji objednat.

Co je 5HTP

Serotonin je jedním z hlavních neurotransmiterů podílejících se na štěstí a anti-deprese. 5HTP je sloučenina, která se dostane přeměněn serotoninu v brain.5HTP je jednoduchý způsob, jak zvýšit hladinu serotoninu mozku tím, že obejde krok omezující rychlost, a uživatelé sklízet buď plody nebo nebezpečí zvýšeného serotoninovým.

Výhody 5HTP

Je dobře známo, že nespavost je věk-související. Poruchy spánku mohou být spojeny s významnými lékařských, psychologických a sociálních nepokojů. Kromě únavy, nedostatek spánku může vést ke zhoršení paměti, náladě a imunitní funkce, stejně jako je úzkost, deprese a stres. Doplňky stravy obsahující 5HTP, melatonin, kořen kozlíku lékařského a cholin tyto problémy zmírnit tím, že pomůže vám v získání dobrého spánek.

Jak HTP práce

Tělo je 5HTP přirozeně od tryptofanu a pak převádí na serotonin. Tento neurotransmiter má mnoho silné účinky na mozek. Nejen, že zlepšení nálady, ale také potlačuje hlad a pomáhá při potlačování přírůstku hmotnosti.

Lékaři navrhují při doplnění 5HTP namísto příplatku serotoninu, protože 5HTP může přistupovat mozek z krevního řečiště, zatímco serotonin nemůže. S cílem získat přístup do mozku, chemikálie a sloučeniny budou mít přístup ke krevní mozkovou bariéru, která poskytuje přístup do mozku. Z tohoto důvodu by je třeba vzít doplněk, který může procházet tuto bariéru, jako 5HTP, za účelem zvýšení hladiny serotoninu v mozku.

Jako hladinou serotoninu zvýšit svůj hlad se snižuje a máte pocit, nasytit rychleji bez pocitu, že je třeba omezit příjem potravy. Jedna studie zjistila, že ženy jedli méně sacharidů, aniž by se snažil.

5HTP Nežádoucí účinky

Pálení žáhy, plyn nebo nadýmání.

Snížení nebo ztráta chuti k jídlu.

Žaludeční obtíže nebo bolest.

Průjem, nevolnost nebo zvracení.

Závažné nežádoucí účinky 5HTP

myalgie syndrom eozinofilie, což je stav, ve kterém osoba může mít náhlé a silné bolesti svalů, záškuby, potíže s dýcháním a otoky v těle. Ačkoli vzácný, tento stav může trvat i několik měsíců, než se objeví.

Porucha krve známé jako asymptomatické eozinofilie, ve kterém vyšší než normální hladiny speciálních bílých krvinek eosinofilů jsou přítomné v krvi. Tato porucha může obecně být detekovány pouze laboratorní analýzy, protože pacienti s touto poruchou zřídka vykazovat žádné příznaky.

Kde koupit 5HTP

5HTP se vám přináší název, který je důvěryhodný v podnikání. S fyzickou aktivitou, měli byste vyzkoušet výhody tohoto dodatku. Najít 5HTP na oficiálních stránkách společnosti. Oficiální stránky vám pomůže vyhnout se podvodům nebo padělaných výrobků. Navíc, tam jsou pravidelné slevy nabízí k dispozici oficiální webové stránky, které vám pomohou získat tento produkt za nižší cenu.

Pochopit, o 5HTP vedlejší účinky