Nejlepší způsob, jak najít 5HTP ve vaší zemi

5HTP může mít pozitivní vliv na spánek, nálady, úzkosti a chuť k jídlu. Přečtěte si tento článek a budete najít 5HTP ve vaší zemi s přijatelnou cenou.

Co je 5HTP

5HTP je prekurzorem k výrobě serotoninu, což znamená, že je požadovaná součást pro jeho biochemickou syntézu v těle. 5Hydroxytryptophan (5HTP) je chemická látka, která tělo vytváří z tryptofanu (esenciální aminokyselina, která se dostanete z potravy). Po tryptofan se převede 5HTP, chemická látka je změněn na jinou chemickou nazývá serotonin (neurotransmiter, který předává signál mezi buňkami mozku).

5HTP potravinové doplňky pomáhají zvýšit hladinu serotoninu v mozku. Vzhledem k tomu, serotonin pomáhá regulovat náladu a chování, 5HTP může mít pozitivní vliv na spánek, nálady, úzkost, chuť k jídlu, a vnímání bolesti.

Zdraví Výhody 5HTP

Zvýšení zdravý spánek. Mnoho lidí dnes trpí nepravidelných vzorů na spaní, často kvůli stresu života, které žijí. Melatonin doplňky mohou být použity, ale stejně jako u serotonin, melatonin má omezenou schopnost přecházet ze střeva do krevního řečiště a pak z krve do mozku. 5HTP je prekurzorem melatoninu, a může snadno překročit hematoencefalickou bariéru, což je pravděpodobně účinnější než melatoninu doplňky na podporu zdravého spánku

Výzkum na podporu zdravého hladinu stresu. Nedávná studie zjistila, že používání 5HTP mohl mít potenciál být použity na podporu zdravého hladinu stresu. Dobrovolníků, kteří dostávali dávky 5HTP byly pozorovány v reliéfu pocity úzkosti reagují pozitivně, zatímco kontrolní subjekty zjištěna žádná změna.

Jak 5HTP Works

Most importantly, 5HTP has been applied to human studies in the treatment of obesity. Clinical trials have supported the positive outcome of weight loss and satiety when 5HTP supplementation was administered. One study concluded that 5HTP reduced the total number of daily calories without the conscience effort to lose weight by any of the female participants.

Average weight loss in this particular study was three pounds over the course of five weeks. A second study involved a six week period without dietary restriction and the second six weeks with the addition of a 1200 calorie diet. There was a marked increase in weight loss of participants taking the supplement versus those given a placebo.

The average weight loss was 10.34 pounds for the former group and 2.28 pounds for the latter group. The conclusion of this study was that 5HTP’s action on the satiety center of the brain caused users to take in fewer calories at meals, hence weight loss occurred.

Negatives Effects of 5HTP

It is important to also consider the negative impacts for 5HTP. While there are currently no ‘serious’ side effects from the use of the supplement, more studies are required to truly tell what the long term side effects are.

Some people experience nausea from taking the supplement. In severe cases people have reported feeling more depressed than they were to start with. You should always talk to your doctor before adding a drug or supplement to your diet to be sure there are no risk factors that you need to consider.

Best Ways to Find 5HTP in Your Country

5HTP potravinové doplňky pomáhají zvýšit hladinu serotoninu v mozku. Vzhledem k tomu, serotonin pomáhá regulovat náladu a chování, 5HTP může mít pozitivní vliv na spánek, nálady, úzkost, chuť k jídlu, a vnímání bolesti. Se zdravou stravou a fyzickou aktivitou, byste měli vyzkoušet výhody tohoto dodatku.

Chcete si koupit doplněk 5HTP? Můžete najít 5HTP ve vaší zemi  na oficiálních internetových stránkách. 5HTP se vám přináší název, který je důvěryhodný v podnikání. Záruku vrácení peněz, máte co ztratit váhu. Najít 5HTP na oficiálních stránkách firmy teď!

Nejlepší způsob, jak najít 5HTP ve vaší zemi