Nejlepší způsob, jak koupit 5HTP on-line

Přejete si, aby se 5HTP pilulku? Ujistěte se, že jste s dobrou kvalitou 5HTP doplňky. Zde si můžete koupit 5HTP on-line s nejlepší cenou.

Co je 5HTP

5Hydroxytryptophan (5HTP) je chemická látka, která tělo vytváří z tryptofanu (esenciální aminokyselina, která se dostanete z potravy). Po tryptofan se převede 5HTP, chemická látka je změněn na jinou chemickou nazývá serotonin (neurotransmiter, který předává signál mezi buňkami mozku). 5HTP potravinové doplňky pomáhají zvýšit hladinu serotoninu v mozku. Vzhledem k tomu, serotonin pomáhá regulovat náladu a chování, 5HTP může mít pozitivní vliv na spánek, nálady, úzkost, chuť k jídlu, a vnímání bolesti.

Výhody 5HTP

Není divu, že důkazy naznačují, že 5HTP může být účinná stejně. Nedávné studie ukázaly, že zvýšené hladiny serotoninu – Získané doplňuje s 5HTP – může pomoci obnovit zdravý spánek u lidí s chronickými poruchami spánku. Serotonin dokonce bylo prokázáno, aby pomohli zmírnit odstoupení od hypnotik.

Jedna z metabolických drah serotoninu se vede přímo do melatoninu, široce uznáván dnes jako hormon odpovědný za naši wake-spánkového cyklu. Zvýšením hladiny serotoninu s 5HTP, že jste tím i zvyšování hladiny melatoninu – ale pravděpodobně ne natolik pokročilé spánku formulace, což je důvod, proč se doporučuje další melatonin. Melatonin také bylo zjištěno, že zlepšení funkce imunitního systému, za účelem zlepšení oslabení imunity vyvolané stresem, a aby bylo prospěšné pro dlouhý seznam degenerativních onemocnění.

Dávka 5HTP

Pro zlepšení spánku, to je široce doporučuje užívat 5HTP 30 min před spaním, protože na rozdíl od produkující serotonin, 5HTP také produkuje melatonin, což je spánek vyvolávající hormon. Obvyklá dávka je buď 50 mg nebo 100 mg tableta. Účinky přičemž 5HTP možno pocítit během 10 až 30 minut.

Pokusit se koupit 5HTP, který obsahuje také vitamin B6, jak je potřeba pro Vit B6 5HTP přeměnu na serotonin.

Mnohem vyšší dávky se zdají být nutné pro snížení hmotnosti a snížení migrény. Dávky až kolem 900 mg denně se zdá být široce hlášeny.

5HTP je obvykle tolerována mnohem lépe než tradiční antidepresiva. Nadbytek 5HTP je myšlenka být metabolizuje a vylučuje, a to zejména pokud jsou užívány spolu s vitamínem B6.

Kde koupit 5HTP Online

Jako vždy, sdílet se svým lékařem nebo lékárníkem celý předpis, bez předpisu, nezákonný, rekreační, bylinný, nutriční nebo dietní léky užíváte. Kvůli zapojení 5HTP se s výrobou serotoninu, měli byste být opatrní, pokud užíváte léky, které zvyšují hladinu serotoninu v těle.

Můžete 5HTP on-line na oficiálních internetových stránkách. S vědomím, že je to couval s žádným rizikem, žádné problémy 30-ti denní záruku vrácení peněz. Navštivte oficiální webové stránky nyní a získejte speciální nabídky!

Nejlepší způsob, jak koupit 5HTP on-line