Najít nejbližší drog obchodu koupit 5HTP

Dieta s 5HTP pilulku vám pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti zdraví. Chcete najít nejbližší drog obchodu koupit 5HTP ? Zde si můžete koupit levné 5HTP!

Vědět o 5HTP

5HTP (5Hydroxytryptophan) je chemický vedlejší produkt proteinu stavebního bloku L-tryptofan. To je také komerčně vyráběn ze semen afrického rostlin známé jako Griffonia simplicifolia 5HTP se používá pro poruchy spánku, jako je nespavost, deprese, úzkosti, migrény a tenzní bolesti hlavy, fibromyalgie, obezita, premenstruačního syndromu (PMS), premenstruální dysforické poruchy (pmdd), deficit pozornosti, hyperaktivitou (ADHD), porucha záchvat.

Výhody 5HTP

Klinické studie provedené v různých 5HTP podmínky mají za následek omezené důkazy nasvědčují tomu, že místo v léčbě úzkosti, deprese, a neurologických stavů, ve kterých nedostatek serotoninu je faktorem. 5HTP může být také efektivní potlačuje chuť k jídlu, je však zapotřebí další klinické studie.

dávkování Informace

U deprese, úzkosti a záchvaty paniky: Vezměte od 50 do 100 mg třikrát denně.

Při nespavosti: Užívejte 100 mg 30 minut před ulehnutím ke spánku.

Pro kontrolu váhy: Vezměte 100 mg třikrát denně, 20 až 30 minut před jídlem. Po dvou týdnech zvýšit dávku na 200 mg třikrát denně.

Pro prevenci migrény: Práce postupně až na dávce, která ovládá migrenózní bolesti nakonec přesahující ne více než 100 mg třikrát denně. To může trvat i několik měsíců získat plný prospěch z migrény-preventivní účinky 5HTP je.

Fibromyalgie: Take L00 mg třikrát denně. Dojde-li k ospalost, snížení dávky na 50 mg třikrát denně.

Pokyny pro použití

Obecně platí, že, aby se minimalizovalo riziko vedlejších účinků, začít s nízkou dávkou 5HTP (50 mg jednou denně). I nadále po dobu jednoho týdne a pak zvýšit částku, o přírůstky 50 mg každý týden, až doporučená dávka pro Váš zdravotní stav.

Vezměte 5HTP na lačný žaludek pro nejrychlejší absorpci.

Neužívejte 5HTP po dobu delší než tři po sobě jdoucí měsíce bez porady s lékařem.

Čas potřebný pro zlepšení deprese, úzkost, záchvaty paniky a rozvíjet se liší mezi jednotlivci. Obecně se však, že může mít dva až čtyři týdny po klinické odpovědi nastat.

Pokud jste již při konvenční antidepresiva, jako například Prozac, Wellbutrin, nebo Effexor, poraďte se se svým lékařem před zahájením na 5HTP.

Přečtěte přísada štítky opatrně; Některé 5HTP doplňky obsahují zbytečné byliny nebo živiny.

Negativní účinky 5HTP

Je také důležité vzít v úvahu negativní dopady pro 5HTP. I když v současné době žádné ‘vážný nežádoucí účinky při používání tohoto doplňku další studie jsou nutné, aby skutečně říci, jaké jsou dlouhodobé vedlejší účinky.

Někteří lidé zažívají nevolnost od přijetí dodatku. V závažných případech lidé hlásili cítí více depresivní než tomu bylo začít. Vždy byste měli promluvit se svým lékařem před přidáním lék nebo doplněk do svého jídelníčku, aby být jisti, že neexistují žádné rizikové faktory, které musíte zvážit.

Jak najít Nejbližší Drug obchodu koupit 5HTP

Podělte se s lékařem a lékárníkem celý předpis, bez předpisu, nezákonný, rekreační, bylinný, nutriční nebo dietní léky užíváte. Kvůli zapojení 5HTP se s výrobou serotoninu, měli byste být opatrní, pokud užíváte léky, které zvyšují hladinu serotoninu v těle.

Můžete si koupit 5HTP bez lékařského předpisu legálně a bezpečně. Na oficiálních stránkách si můžete koupit 5HTP. Výroba bude určitě vám mnoho výhod, pokud si jej koupit teď. Výroba bude dodávat tento doplněk s levnou cenu a rychlou plavbu!

Najít nejbližší drog obchodu koupit 5HTP