Kde koupit 5HTP pilulky online bezpečně

Už jste slyšeli o doplněk 5HTP? Můžete si koupit 5HTP pilulky online zde. Získat speciální cenu, pokud si koupíte tento doplněk ještě dnes!

Co je 5HTP Pills

5HTP nebo “hydroxy L-tryptofan” (5Hydroxytryptophan) je přirozeně se vyskytující aminokyselina, a je prekurzorem a metabolický meziprodukt při biosyntéze neurotransmiterů serotoninu a melatoninu z tryptofanu. 5HTP se převede na neurotransmiteru serotoninu (5HT), s pomocí vitaminu B6. K tomu dochází, a to jak v nervové tkáni a v játrech. 5HTP prochází přes bariéru krev-mozek (při 5-HT není). Suplementace 5HTP tím zvyšuje produkci serotoninu.

Výhody 5HTP

Spolu s boji proti depresi, které 5HTP kapslí bylo prokázáno, že pomáhají v boji proti bolesti hlavy, fibromyalgie a obezity stejně. Typicky je uváděn na trh jako doplněk, který pracuje s mozkem, který vám pomůže zhubnout, ale jsou zde i mnoho dalších výhod do ní stejně. Vzhledem k tomu, zvyšuje hladinu serotoninu, je to skvělý doplněk, který pomůže potlačit chuť k jídlu a pomáhají kontrolovat přejídání tendence.

Serotonin pomáhá sdělit své tělo, že je plný zasláním speciální signály do mozku. Spolu s těmito výhodami, ale také může pomoci zabránit úzkosti a nespavosti eliminovat stejně.

Jak 5HTP Works

5HTP je dobře známý pro své rychlé účinky, pokud jsou užívány na lačný žaludek. 5HTP pracuje zhruba 80% lidí, kteří si to vyzkoušet na depresi. Ostatní mají tendenci reagovat na L-tryptofan lépe. 5HTP používá řadu z jejich používání v boji proti depresi a úzkosti, které vám pomohou lépe spát v noci, podrážděnost opravit, nebo někteří lidé získat 5 HTP vysokou tím, že velké množství ní.

Doporučená dávka 5HTP

Účinná dávka pro většinu zkoumaných stížností sedí mezi 300-900mg denně.

V experimentálních studiích byla průměrná dávka je popsáno 200-300mg; který je vždy rozdělen do tří opatření v průběhu dne (5).

Největší rozsah dávek je deprese, kde dávkách 20mg a tak vysoko, jak jsou používány 2400mg.

Dávky na hubnutí se pohybují mezi 300 mg a 900 mg. Nicméně, přesnější odhad by bylo možné pomocí aproximace 8 mg / kg tělesné hmotnosti (6).

Aby se napomohlo spánku dávka 600 mg v průběhu tří opatření se považovala za nejlepší.

V případě studie jsou stejné jako u symptomy fibromyalgie zcela konzistentní a doporučí dávku 300 mg za den.

Jak nakupovat 5HTP Pills

Výrobky 5HTP jsou velmi populární v dnešním trhu a budete moci najít mnoho různých značek, které obsahují tento prvek. Nicméně, mnozí lidé nejsou vědomi skutečné výhody, které nabízí. Někteří věří, že to ovlivní váš metabolismus, ale jiní se domnívají, že zabraňuje prohlubně.

Můžete si koupit 5HTP na oficiálních internetových stránkách. Ty budou pravděpodobně za předpokladu, diskontní sazby, zvláště pokud jste mosting pravděpodobně na nákup zboží ve velkém. Můžete jednoduše vybrat balíček, zadejte vaši platbu také dodávající údaje klepněte na tlačítko pokračovat v platbě. Buy 5HTP nyní a získejte speciální cenu!

Kde koupit 5HTP pilulky online bezpečně