Eğer mağazalarda 5htp alabilir miyim

5HTP bazı insanların ruh sağlığını ve bağışıklık sistemini desteklemek amacıyla kullanmak bir ektir. Eğer Can mağazalarda 5htp satın ? Aşağıda bu incelemede cevap bulun.

5HTP eki nedir

Daha iyi 5HTP olarak bilinen 5Hydroxytriptan, bazı insanların ruh sağlığını ve bağışıklık sistemini desteklemek amacıyla kullanmak bir ektir. 5HTP anksiyete, çeşitli uyku bozuklukları, hiper aktivite bozuklukları, serebellar ataksi, depresyon, primer fibromiyalji sendromu ve migren dahil olmak üzere, çeşitli koşullar kullanılmaktadır.

5HTP vücutta doğal olarak oluşan bir kimyasal olan ve sinir hücreleri arasındaki sinyal iletimi, orta yardımcı olan bir nörotransmiterdir serotonin yapı bloğudur. serotonin düşük olması depresyon katkıda bulunduğuna inanılmaktadır.

5HTP Pills Faydaları

antidepresif tedavi için bir serotonin güçlendirici olarak 5HTP kullanımı incelenmiş ama burada kesinlikle bizim odak değil edilmiştir. Gerçek şu ki, bu makalenin okuyucuların (hatta en ve) çok söylenecek olursa gayet mutlu ve ekstra serotonin artışına ihtiyacı yok hayat var.

Ancak, anti-depresan özellikleri 5HTP için buzdağının sadece ucu vardır. Aslında faydaları böyle obezite ve hatta uykusuzluk ile ilişkili ağrı bozuklukları, aşırı yeme gibi çeşitli sorunların etkili tedavisi için kullanılır olmuştur o kadar yaygındır.

Nasıl HTP İş yapar

Bundan sonra, vücut, serotonin dönüştürür, triptofandan doğal 5htp yapar. Bu nörotransmitter beyinde birçok güçlü etkileri vardır. o ruh geliştirmek değil, aynı zamanda açlığı bastırır ve kilo alımını engellemek için yardımcı olur.

5HTP kan beyin erişebilirsiniz çünkü serotonin olamaz iken Hekimler, bir serotonin takviyesi yerine 5HTP takviyesi alarak öneririz. beyin erişmek için, kimyasallar ve bileşiklerin beyne erişim izni kan-beyin bariyerini erişmek zorunda kalacak. Bu nedenle, beyindeki serotonin düzeyini artırmak amacıyla, 5HTP gibi, o bariyerini bir ek almak gerekir.

serotonin düzeyleri olarak açlık azalma gösterir artırmak ve gıda alımını kısıtlamak için ihtiyaç duymadan hızlı tok hissediyorum. Bir çalışmada kadınların bile çalışıyorum olmadan daha az karbonhidrat yedi bulundu.

5htp Take nasıl

Sağlık uzmanları genellikle 5HTP 50 mg günde 1 ila 3 defa alınır tavsiye ediyoruz. Bazı çalışmalar yüksek doz kullanmış, ancak 5HTP yüksek dozlarda toksik olabilir, çünkü dozunu yükselterek önce sağlık kuruluşu konuşmak gerekir. Sağlık kuruluşu, sizin için doğru dozu belirlemek yardımcı olabilir. anksiyete ve depresyon için doz, günde 150 ila 300 mg’dır.

Sen Mağazaları 5htp satın olabilir

Yerel mağazalarda 5HTP satın alamazsınız. Eğer resmi web sitesinden satın eğer sahte 5HTP hapları önleyebilirsiniz. resmi web sitesi hesaplı satın alma kolaylaştırır. Bu indirimler yoluyla veya serbest hap yoluyla ya bunu yapar. Tasarruf büyük miktarlarda satın alınmasıyla ilişkilidir. Hızlı sevkiyat online satın alma ek bir yararı olduğunu.

Eğer mağazalarda 5htp alabilir miyim