Eğer 5HTP alerjiniz varsa bunu almadan önce, daha fazla bilgi edinmek Dikkat

Burada özel fiyat ile 5HTP satın alabilirsiniz! Bu takviyesi almak önce varsa Ama, sakınmak gerekir 5HTP alerji .

5HTP nedir

5HTP (5-hidroksitriptofan) Griffonia simplicifolia, Batı Afrika ilaç bitkinin tohum kabukları elde edilen doğal olarak oluşan bir maddedir. İnsanlarda, 5HTP nörotransmitter serotonin anında besin öncüsüdür.

Bu 5HTP doğrudan beyindeki serotonin dönüştürür anlamına gelir. Serotonin uyku, iştah, hafıza, öğrenme, sıcaklık regülasyonu, ruh hali, cinsel davranış, kardiyovasküler fonksiyonu, kas kasılması ve endokrin düzenlenmesinde bir rol de dahil olmak üzere pek çok derinden önemli işlevlere sahiptir.

5HTP Faydaları

Biliyorsunuz uykusuzluk yaşa bağlı olduğu bilinmektedir. Uyku bozuklukları önemli tıbbi, psikolojik ve sosyal bozuklukları ile ilişkili olabilir. yorgunluk ek olarak, uyku yoksunluğu anksiyete, depresyon ve strese yanı sıra, bellek, bir ruh hali ve bağışıklık fonksiyonunun bozulmasına neden olabilir. 5htp, melatonin, kediotu kökü ve kolin içeren besin takviyeleri iyi bir gece uykusu almak size yardım ederek bu sorunları hafifletmek.

5HTP Dozajı

uyku bozukluklarını gidermeye yönelik, yaygın olarak ayrı Serotonin üreten, yatmadan önce 5HTP 30 dakika alınması tavsiye edilir, 5HTP ayrıca bir uyku indükleyici hormon Melatonin, üretir. Her zamanki doz 50mg veya 100mg tablet ya olduğunu. alarak 5HTP etkileri 10 ila 30 dakika içinde hissedilebilir.

Try to buy 5HTP which also contains vitamin B6, as Vit B6 is needed for 5HTP conversion into serotonin.

Much higher doses seem to be required for weight loss and to reduce migraines. Dosages up to around 900mg a day seem to be widely reported.

5HTP is usually tolerated much better than traditional antidepressants. Excess 5HTP is thought to be metabolized and excreted, especially when taken with Vitamin B6.

5HTP Allergy

The FDA does not strictly regulate herbs and supplements. There is no guarantee of strength, purity or safety of products, and effects may vary. You should always read product labels. If you have a medical condition, or are taking other drugs, herbs, or supplements, you should speak with a qualified healthcare provider before starting a new therapy.

Allergic reactions are possible with 5HTP. They occur in the form of hives and skins rashes. This could be due to an allergy to the plant that the supplement is derived from, more so than the supplement itself. In addition to hives and rash, the signs of a 5HTP allergy are itching, swelling and difficulty breathing.

Avoid in individuals with a known allergy or hypersensitivity to 5HTP. Signs of allergy may include rash, itching, or shortness of breath. Consult a healthcare provider immediately if you experience side effects.

Common Side Effects of 5HTP

Stomach discomfort or pain.

Diarrhea, nausea, or vomiting.

Decrease in or lack of appetite.

Heartburn, gas, or bloating.

Where to Purchase 5HTP Capsule

Ayrıca, yutulması kolay ve amino asit temin eden bir kapsül içine sıkıştırılmıştır. En iyi şekilde uygun satın alma kolaylaştırır resmi web sitesinden 5htp satın almaktır. Tasarruf büyük miktarlarda satın alınmasıyla ilişkilidir. Hızlı sevkiyat online satın alma ek bir yararı olduğunu.

Eğer 5HTP alerjiniz varsa bunu almadan önce, daha fazla bilgi edinmek Dikkat