Efektivní 5HTP strava přirozeně

Pokud vás zajímá, zda je pravda 5HTP pro dietu, jste na správném místě. Tento přehled vám informace o 5HTP a jeho role v prolévání další nechtěné liber.

Co je 5HTP

Možná jste slyšeli o serotoninu (nebo 5Hydroxytryptamine), což je neurotransmiter používaný v centrálním nervovém systému a má roli v mnoha functions- včetně regulace spánku, deprese a úzkosti. To bylo popisované jako “šťastné chemikálie” kvůli jeho vztahu ke štěstí a wellness.

5HTP je sloučenina, která se dostane přeměněn serotoninu v mozku. Serotonin je jedním z hlavních neurotransmiterů podílejících se na štěstí a anti-deprese. 5HTP je jednoduchý způsob, jak zvýšit hladinu serotoninu mozku tím, že obejde krok omezující rychlost a uživatelé sklízet buď odměny nebo nebezpečí zvýšeného serotoninovým.

Výhody 5HTP

Nejčastěji předepsané antidepresiva, selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu, se předpokládá, že působí zvýšením hladiny serotoninu. Je-li k dispozici dostatečné serotonin, některé z nich dostane převedeny do vašeho těla přirozený spánku hormonu melatoninu.

Melatonin ovládá cirkadiánní rytmus a signály svého těla, když je čas začít postupně slábne na spánek. Melatonin je účinný antioxidant, protizánětlivé a imunitní systém posilovače, který je obzvláště ochranná mozku. Neočekávaně, melatonin působí také jako působivé přirozené antidepresivum.

5HTP doplňky dařilo o něco lépe při nespavosti. 5HTP snížily čas potřebný k dostat ke spánku a snížil počet nočních probuzení.

Jak 5HTP Práce pro dietu

A co je nejdůležitější, 5HTP byl aplikován na studiích u lidí při léčbě obezity. Klinické studie podpořily pozitivní výsledky hubnutí a sytosti, kdy byl podán 5HTP doplnění. Jedna studie k závěru, že 5HTP snížil celkový počet denních kalorií, aniž by na svědomí snaze zhubnout podle některého z ženských účastníků.

Průměrný úbytek hmotnosti v tomto konkrétním studii byly tři libry v průběhu pěti týdnů. Druhá studie zahrnovala období šest týdnů bez omezení příjmu a druhý šest týdnů s přídavkem 1200 kalorií. Došlo k výraznému nárůstu hubnutí účastníků užívat doplněk stravy proti těm dostane placebo.

Průměrný úbytek hmotnosti 10,34 liber pro bývalou skupinu a 2,28 liber za druhé skupiny. Závěrem této studie bylo, že akce 5HTP na toto sytosti středu mozku způsobil uživatelům vzít v méně kalorií při jídle, došlo tedy hubnutí.

Nežádoucí účinky 5HTP Pilulky

5HTP sám je k dispozici pro ty, kteří si nepřejí, aby jej použít ve formulaci. Obecně lze říci, že má málo, aby žádné vedlejší účinky. Protože z mnoha výhod, které může nabídnout 5HTP však několik pokročilých formulace poskytuje řadu možností pro lidi s rozdílnými osobních potřeb.

Nejlepší způsob, jak dostat 5HTP pro Diet

Se zdravou stravou a fyzickou aktivitou, byste měli vyzkoušet výhody tohoto dodatku. Stejně jako u každé nové léky, doplněk stravy, je vysoce doporučeno, že byste se poradit se svým lékařem, než začnete 5HTP pilulky.

Najít 5HTP pro dietu na oficiálních internetových stránkách společnosti. Oficiální stránky vám pomůže vyhnout se podvodům nebo padělaných výrobků. Tam jsou pravidelné slevy nabízí k dispozici oficiální webové stránky, které vám pomohou získat tento produkt za nižší cenu. Záruku vrácení peněz, budete mít nic společného spalování tuků.

Efektivní 5HTP strava přirozeně