Dejte si pozor, pokud máte alergii 5HTP, dozvědět se více, než jste si ji

Zde si můžete koupit 5HTP s zvýhodněnou cenu! Ale dříve, než začnete tento doplněk, musíte pozor, pokud máte 5HTP alergii .

Co je 5HTP

5HTP (5Hydroxytryptophan) je přirozeně se vyskytující látka odvozená od semenných lusků Griffonia simplicifolia, v západoafrickém léčivá rostlina. U lidí, 5HTP je bezprostředním prekursorem živin k neurotransmiteru serotoninu.

To znamená, že 5HTP převádí přímo do serotoninu v mozku. Serotonin má mnoho hluboce důležitých funkcí, včetně role ve spánku, chuti k jídlu, paměť, učení, regulaci teploty, nálady, sexuální chování, kardiovaskulární funkce, svalové kontrakce a regulace žláz s vnitřní sekrecí.

Výhody 5HTP

Je dobře známo, že nespavost je věk-související. Poruchy spánku mohou být spojeny s významnými lékařských, psychologických a sociálních nepokojů. Kromě únavy, nedostatek spánku může vést ke zhoršení paměti, náladě a imunitní funkce, stejně jako je úzkost, deprese a stres. Doplňky stravy obsahující 5HTP, melatonin, kořen kozlíku lékařského a cholin tyto problémy zmírnit tím, že pomůže vám v získání dobrého spánek.

Dávka 5HTP

Pro zlepšení spánku, to je široce doporučuje užívat 5HTP 30 min před spaním, protože na rozdíl od produkující serotonin, 5HTP také produkuje melatonin, což je spánek vyvolávající hormon. Obvyklá dávka je buď 50 mg nebo 100 mg tableta. Účinky přičemž 5HTP možno pocítit během 10 až 30 minut.

Try to buy 5HTP which also contains vitamin B6, as Vit B6 is needed for 5HTP conversion into serotonin.

Much higher doses seem to be required for weight loss and to reduce migraines. Dosages up to around 900mg a day seem to be widely reported.

5HTP is usually tolerated much better than traditional antidepressants. Excess 5HTP is thought to be metabolized and excreted, especially when taken with Vitamin B6.

5HTP Allergy

The FDA does not strictly regulate herbs and supplements. There is no guarantee of strength, purity or safety of products, and effects may vary. You should always read product labels. If you have a medical condition, or are taking other drugs, herbs, or supplements, you should speak with a qualified healthcare provider before starting a new therapy.

Allergic reactions are possible with 5HTP. They occur in the form of hives and skins rashes. This could be due to an allergy to the plant that the supplement is derived from, more so than the supplement itself. In addition to hives and rash, the signs of a 5HTP allergy are itching, swelling and difficulty breathing.

Avoid in individuals with a known allergy or hypersensitivity to 5HTP. Signs of allergy may include rash, itching, or shortness of breath. Consult a healthcare provider immediately if you experience side effects.

Common Side Effects of 5HTP

Stomach discomfort or pain.

Diarrhea, nausea, or vomiting.

Decrease in or lack of appetite.

Heartburn, gas, or bloating.

Where to Purchase 5HTP Capsule

To také bylo stlačen do kapsle, která se snadno spolknout, a který poskytuje aminokyselinu. Nejlepší způsob je koupit 5HTP z oficiálních webových stránek, který usnadňuje cenově nákup. Úspory jsou spojeny s nákupem větším množství. Rychlé dodání je další výhodou on-line nákupu.

Dejte si pozor, pokud máte alergii 5HTP, dozvědět se více, než jste si ji