Wybierz prawną pigułki apetyt spalić tłuszcz

Dodatek 5HTP zyskał popularność na zwiększenie liczby powszechnie różnych powodów. Czy to jest legalne kontrola apetytu suplement? Czy to działa na organizm?

Czym jest 5HTP

5HTP (5Hydroxytryptophan) jest naturalnie występującą substancją pochodzą ze strąków nasiennych Griffonia simplicifolia, z Afryki Zachodniej zakładzie leczniczym. U ludzi, 5HTP jest bezpośrednim prekursorem odżywczych w serotoniny.

Oznacza to, że 5HTP przekształca bezpośrednio serotoniny w mózgu. Serotonina ma wiele głęboko ważnych funkcji, w tym roli w sen, apetyt, pamięć, uczenie się, regulację temperatury, nastroju, zachowań seksualnych, funkcji układu krążenia, skurcz mięśni i regulacji wydzielania wewnętrznego.

5HTP jest najlepszy kontrolować apetyt Pill

Poziom serotoniny wydają się odgrywać ważną rolę w apetytu, a tym samym kontrolę masy ciała. Dieta o niskiej zawartości tryptofanu wydaje się prowadzić do niskiego poziomu serotoniny w mózgu, co z kolei skutkuje mózg odczuwa głód i stymulujących apetyt. Rola 5HTP na zwiększenie poziomu serotoniny wywołuje uczucie sytości, co może prowadzić do ograniczany apetytu, aw konsekwencji utraty wagi.

Niektóre badania wykazały, że kiedy przed posiłkami 5HTP może prowadzić do szybszego uczucia sytości. W 1989 badaniu włoskim 19 kobiet z nadwagą, ze wskaźnikiem masy ciała (BMI), pomiędzy 30 i 40 kobiet otrzymywała dawkę 8 mg 5HTP na kg wagi ciała, przed posiłkiem lub placebo przez okres pięciu tygodni. Brak ograniczeń dietetycznych zostały przepisane tak, aby naukowcy mogli ocenić wpływ 5HTP w zmniejszaniu apetytu i promowanie utrata masy ciała bez świadomego wysiłku, aby zakazać niektórych pokarmów.

Średnia kwota utraty wagi w okresie 5-tygodniowej suplementacji 5HTP było trochę więcej niż 3 funtów, w porównaniu z mniej niż 1 funt całkowita utrata masy ciała w okresie placebo. Kobiety biorące 5HTP czuł pełną szybciej niż u pacjentów przyjmujących placebo, aw efekcie znacznie zmniejszone spożycie kalorii. Kolejne badania ogranicza się do konkretnych przedmiotów zaleceń dietetycznych.

W podwójnie ślepym badaniu w 1991 roku również we Włoszech, 14 kobiety z nadwagą ze wskaźnikiem masy ciała od 30 do 40 i skłonnością do przejadania się, otrzymywała dawkę 300 mg lub placebo 5HTP 30 minut przed posiłkami dla 12-tygodniowego badania. W ciągu sześciu tygodni gorące nie było zalecenia dietetyczne, ale w ciągu kolejnych sześciu tygodni kobiety zostały umieszczone na diecie 1200 kalorii.

Kobiety leczone 5HTP zbiorowo stracił więcej niż 10 funtów, podczas gdy kobiet stosujących placebo stracił nieco więcej niż dwa funty, a wszystkie kobiety biorące 5HTP zgłaszane uczucie syci szybciej niż u pacjentów przyjmujących placebo. Jednak niektóre kobiety leczone odnotowano pewną niechęć do mięsa lub zaburzenia smaku i zapachu, a najbardziej doświadczony łagodne nudności w pierwszych sześciu tygodniach procesu, który ustąpił w ciągu ostatnich sześciu tygodni.

W 1992 roku badaniu podobnie zaprojektowanym przez samego autora ołowiu i oceny osób z nadwagą 28 ograniczenia żywieniowe w drugim okresie sześciu tygodni, otrzymujących 300 mg 5HTP przed każdym posiłkiem stracił znacznie większą wagę niż u pacjentów przyjmujących placebo.

Pacjentów przyjmujących placebo miał problemy z przylegającą do ograniczonej diety. Natomiast 100 procent pacjentów w grupie leczonej zgłaszane wczesne uczucie sytości w pierwszym okresie sześciu tygodni, a 90 procent odpowiedziało, to samo w drugim okresie sześciu tygodni, tym samym stosując się do ograniczonej diety i zmniejszenie spożycia kalorii.

Ponadto, ponieważ redukuje apetyt 5HTP doniesień na słodycze i skrobi, to może być także stosowane w pomaga diabetyków przylegają do zdrowej diety. W 1998 podwójnie ślepym, kontrolowanym placebo, randomizowanym badaniu włoskim tego samego autora ołowiu jako powyższych badań, 25 nadwagą insulinoniezależnej pacjentów ambulatoryjnych z cukrzycą otrzymywała dawkę 750 mg 5HTP dziennie lub placebo przez dwa kolejne tygodnie bez ograniczeń dietetycznych.

Wyniki tutaj wskazano również, że pacjenci otrzymujący 5HTP znacząco zmniejszyła dzienne spożycie energii poprzez zmniejszenie spożycia tłuszczów i węglowodanów, a zmniejszyły masę ciała.

Wnioski o 5HTP

Niektóre badania wykazały, suplement jest skuteczny antydepresyjne i może pomóc ludziom, podobnie jak leki na receptę. Inne badania wykazały, że działa, aby pomóc ludziom z przejedzenia. Mają również widać pozytywne rezultaty na ludzi z fibromyalgia, migreny i bezsenności. Chociaż toksyczność serotoniny, nie zaobserwowano u ludzi z coingestion z 5HTP i antydepresyjne, zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli decydując się powiązać dwa.

Gdzie kupić 5HTP, prawnej kontrolować apetyt

Najlepszym sposobem, aby kupić 5HTP na sprzedaż z oficjalnej strony internetowej, która ułatwia niedrogie zakupu. Czyni to za pośrednictwem zniżek lub ofert specjalnych. Oszczędności związane z zakupem większych ilościach. Darmowa wysyłka i gwarancja zwrotu pieniędzy jest dodatkowa korzyść z zakupu online.

 5-HTP
Wybierz prawną pigułki apetyt spalić tłuszcz