Si můžete koupit v obchodech 5HTP

5HTP je doplněk, který někteří lidé používají ve snaze podpořit jejich duševní zdraví a imunitní systém. Si můžete koupit 5HTP v obchodech ? Odpověď najdete v tomto přehledu níže.

Co je 5HTP Supplement

5Hydroxytriptan, lépe známý jako 5HTP, je doplněk, který někteří lidé používají ve snaze podpořit jejich duševní zdraví a imunitní systém. 5HTP byl použit pro celou řadu podmínek, včetně úzkosti, různých poruch spánku, poruch hyperaktivity, cerebelární ataxie, deprese, syndrom fibromyalgie, primární a migrény.

5HTP je přirozeně se vyskytující chemická látka v těle a je stavební blok serotoninu, což je neurotransmiter, který pomáhá středně přenos signálů mezi nervovými buňkami. Nízké hladiny serotoninu se předpokládá, že přispívají k depresi.

Výhody 5HTP Pilulky

Použití 5HTP jako serotoninu booster pro anti-depresivní terapii byl prozkoumán, ale není striktně naše zaměření zde. Pokud pravdě řečeno mnoho (a dokonce většina) z čtenářů tohoto článku jsou šťastní a mají životy, které nevyžadují další serotoninu podporu.

Avšak vlastnosti anti-depresivní jsou jen špičkou ledovce pro 5HTP. Ve skutečnosti jeho výhody jsou tak rozsáhlé, že byl použit pro účinnou léčbu různých problémů, jako je bolestivých poruch, záchvatovité přejídání spojené s obezitou a dokonce i nespavost.

Jak HTP práce

Tělo je 5HTP přirozeně od tryptofanu a pak převádí na serotonin. Tento neurotransmiter má mnoho silné účinky na mozek. Nejen, že zlepšení nálady, ale také potlačuje hlad a pomáhá při potlačování přírůstku hmotnosti.

Lékaři navrhují při doplnění 5HTP namísto příplatku serotoninu, protože 5HTP může přistupovat mozek z krevního řečiště, zatímco serotonin nemůže. S cílem získat přístup do mozku, chemikálie a sloučeniny budou mít přístup ke krevní mozkovou bariéru, která poskytuje přístup do mozku. Z tohoto důvodu by je třeba vzít doplněk, který může procházet tuto bariéru, jako 5HTP, za účelem zvýšení hladiny serotoninu v mozku.

Jako hladinou serotoninu zvýšit svůj hlad se snižuje a máte pocit, nasytit rychleji bez pocitu, že je třeba omezit příjem potravy. Jedna studie zjistila, že ženy jedli méně sacharidů, aniž by se snažil.

Jak se 5HTP

Zdravotníci obecně doporučujeme 50 mg 5HTP brát 1 až 3 krát denně. Některé studie použily vyšší dávky, ale proto, že 5HTP mohou být toxické ve vysokých dávkách, měli byste se poradit se svým poskytovatelem zdravotní péče před zvýšením dávky. Váš poskytovatel zdravotní péče může pomoci určit správnou dávku. Úzkosti nebo deprese, dávka je 150 až 300 mg denně.

Si můžete koupit v obchodech 5HTP

Nemůžete koupit 5HTP v místních obchodech. Můžete se vyhnout falešné 5HTP prášky, pokud jste si ji koupili z oficiálních internetových stránkách. Oficiální internetové stránky umožňuje cenově nákup. Činí tak buď prostřednictvím slev nebo prostřednictvím volných prášků. Úspory jsou spojeny s nákupem větším množství. Rychlé dodání je další výhodou on-line nákupu.

 5-HTP
Si můžete koupit v obchodech 5HTP