Nerede 5HTP takviyesi satın

Nerede 5HTP satın takviyesi? Bu bilgiler, size fayda görebilecek şekilde ihtiyacınız olan bilgileri verecektir. Aşağıda bu inceleme okumak ve özel bir anlaşma olsun!

5HTP nedir

Bazı takviyeleri kontrollü kalite alarak onlara büyük sağlık faydaları verebilir gerçeği kabul etmiyorum insanların geniş bir bölümü bulunur. Bu tür bir ek en çok 5HTP şekilde bilinmektedir 5Hydroxytryptophon olup. 5HTP da Griffonia adı ünlü bitki tohumlarından üretilmiş olan bir amino asit triptofan, bir yan ürünüdür.

Bu bitki genellikle Afrika bölgesinde bulunur. Triptofan asit onun protein yapı yetenekleri için bilinir. 5HTP doğal tohumlardan elde edildiği için dikkat etmek önemlidir.

5HTP nörotransmiter serotonin (5HT) hemen besin öncüsüdür. Bu 5HTP doğrudan beyindeki serotonin dönüştürür anlamına gelir. Serotonin uyku, iştah, hafıza, öğrenme, sıcaklık regülasyonu, ruh hali, cinsel davranış, kardiyovasküler fonksiyonu, kas kasılması ve endokrin düzenlenmesinde bir rol de dahil olmak üzere pek çok derinden önemli işlevlere sahiptir.

Serotonin üretimi yaşla birlikte azalır ve herhangi bir yaşta kendi bereket stres ile daha azalabilir. serotonin düşük seviyelerde en sık depresif duygudurum, anksiyete ve uykusuzluk ile kendini göstermektedir. Onlar da yaşam kişinin kalitesini azalan, çeşitli şikayetler ve bozukluklarına yol açabilir.

5HTP Faydaları

anti-aging özellikleri. Birçok bilinmemektedir, ancak 5HTP serbest kök hücrelerin kurtulmak yardımcı olur. Bu hücreler zarar ve böylece yaşlanma lider için Majorly sorumludur. 5HTP tarafından üretilen serotonin bu istenmeyen serbest radikallere karşı savaşan ve bu nedenle iyi bir anti-aging ajan olarak çalışan bir antioksidan olarak çalışır.

uyku bozuklukları kaçının. Ayrıca uykusuzluk olarak bilinen uyku bozuklukları artık insanlar için önemli bir endişe bir gün vardır. uyku bozuklukları muzdarip insanların gece düzgün uyku mümkün olmayan hangi nedeniyle kontrol edilemeyen düşünceler ile karakterizedir. Buna onlar gündüz yapmak kapsamlı bir çalışma neden olduğu kronik yorgunluk ekleyin ve tahriş gibi sorunları bağlı olan 5HTP anksiyete vb Emme bu sorunların üzerinde bir denetim yol açar, Serotonin düzeylerinde artmaya neden olur .

Rahatlayın ve mutlu hissetmenizi sağlar. Serotonin tarafından sağlanan iyi faktör iyi bilinmektedir hissedin. Vücudunuzda serotonin eksikliği yorgunluk, hastalık ve yorgunluklarını artmasına yol açabilir. Böylece 5HTP takviyesi alarak, daha rahat olmak ve kendiniz hakkında çok mutlu hissedebilirsiniz.

Nasıl 5HTP İşleri

Bir araştırma çalışması kilolu kadınların iki grup aldı. Bir grup her yemekten önce 5HTP 200 mg vardı. Diğer grup her yemekten önce bir plasebo aldı. Gerçek 5-HTP alan kadınların günde 1,084 kalori daha az yedik ve daha az aç hissettim.

Başka bir araştırma çalışması bir 5HTP takviyesi alan kadınların 3 ay içinde 10.3 pound kaybetti bulundu. Plasebo grubu sadece 2.2 pound kaybetti. Bu neden olur? Düşük serotonin varken sen yiyecek istemek. Düşük serotonin varken özellikle karbonhidrat istemek. Eğer depresyon ve şeker, ekmek, nişasta ve davranır gibi karbonhidrat açısından zengin gıdalar tıkınırcasına eğiliminde olduğunu bulmak o zaman 5HTP içine bakmak için bir şey olabilir.

Nerede 5htp Alınır

mevcut 5HTP ürünlerin en Amazon gibi online sağlık perakendeciler ve yerleri ile yer almaktadır. 5HTP kapsülleri formüle oluşturuldu ve en iyi şirketi aracılığıyla dağıtılmaktadır. o bu tür ürünlerin gelince onlar en iyi bilinen ve en güvenilir markalarından biridir. otantik malzemeleri almak için, her zaman doğrudan çevrimiçi bulunduğu resmi web sitesi aracılığıyla alışveriş yapmak gerekir.

 5-HTP
Nerede 5HTP takviyesi satın