Nejlepší způsob, jak se vyhnout falešné pilulky 5HTP

Získejte skutečnou 5HTP s nejlepší cenu! Přečtěte si tuto recenzi níže o serotoninu a najdete způsob, jak se vyhnout falešné 5HTP pilulky .

5HTP nejlepší hodnocení

5HTP je předzvěst serotonin, neurotransmiter někdy vnucuje být zodpovědný za štěstí. Serotonin je částečně zodpovědný za regulaci nálady a chování, takže hladina serotoninu zvyšuje vám může pomoci zhubnout tím, že mění své stravovací chování.

5HTP je jednoduchý způsob, jak zvýšit hladinu serotoninu mozku tím, že obejde krok omezující rychlost a uživatelé sklízet buď odměny nebo nebezpečí zvýšeného serotoninovým. Když budete jíst potraviny, které obsahují aminokyselinu tryptofan, vaše tělo využívá některé z nich, aby se 5-HTP, nebo 5HTP, chemická látka, která je k dispozici také v podobě doplnění. 5HTP přemění na serotonin, důležitý neurotransmiter v mozku.

Zdraví Výhody 5HTP

Podpora zdravého spánku. Mnoho lidí dnes trpí nepravidelných vzorů na spaní, často kvůli stresu života, které žijí. Melatonin doplňky mohou být použity, ale stejně jako u serotonin, melatonin má omezenou schopnost přecházet ze střeva do krevního řečiště a pak z krve do mozku. 5HTP je prekurzorem melatoninu, a může snadno překročit hematoencefalickou bariéru, což je pravděpodobně účinnější než melatoninu doplňky na podporu zdravého spánku

Výzkum na podporu zdravého hladinu stresu. Nedávná studie zjistila, že používání 5HTP mohl mít potenciál být použity na podporu zdravého hladinu stresu. Dobrovolníků, kteří dostávali dávky 5HTP byly pozorovány v reliéfu pocity úzkosti reagují pozitivně, zatímco kontrolní subjekty zjištěna žádná změna.

Mood-lift. Některé chemické látky, které uvolňují serotoninu se používají k způsobují intenzivní pocit, že vysoká, zatímco jiné, které brání mozek před poškodí serotoninu nebo odstranění z synapse se používají pro jemnější náladu vztlaku účinkem.

Doporučená dávka 5HTP

Vzhledem k tomu, 5HTP se jedná o neregulovaný doplněk, existuje jen málo vědecky platné pokyny pro správné dávkování.

Deprese, je doporučená dávka 5HTP je 150 miligramů (mg) na 300 mg za den.

Pro syndrom fibromyalgie primární, je doporučená dávka je 100 mg třikrát denně po dobu jednoho měsíce.

Pro jiné účely, poraďte se se svým lékařem nebo podle doporučení výrobce.

Missed Dávka 5HTP

Pokud vynecháte dávku 5HTP, zkuste ji vzít, jakmile si vzpomenete. Nicméně, pokud je téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a pokračujte v pravidelném dávkovacím plánu. Nenechte zdvojnásobit na dávkách, aby se na vynechanou dávku.

5HTP by neměly být užívány s jakýmkoliv neurologickým léku, který byl předepsán pro antidepresiv nebo jiných kognitivních účely, pokud vymazány lékařem. To je nejdůležitější pro použití SSRI, vyznačující se tím, že kombinace s 5HTP ke smrti.

Vedlejší účinky a varování

5HTP je bezpečný doplněk stravy použít jako nálady-booster a pro snížení chuti k jídlu. Nežádoucí účinky mohou zahrnovat pálení žáhy, bolesti žaludku a nevolnost. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte 5HTP pokud používáte léky na předpis, zvláště ne s SSRI, protože kombinace může být fatální.

Jak se vyhnout Fake 5HTP Pills

5HTP se vám přináší název, který je důvěryhodný v podnikání. Se zdravou stravou a fyzickou aktivitou, byste měli vyzkoušet výhody tohoto dodatku. Záruku vrácení peněz, máte co ztratit váhu.

Koupit 5HTP na oficiálních stránkách je nejlepší způsob, jak se vyhnout falešné 5HTP pilulky . Tam jsou pravidelné slevy nabízí k dispozici oficiální webové stránky, které vám pomohou získat tento produkt za nižší cenu.

 5-HTP
Nejlepší způsob, jak se vyhnout falešné pilulky 5HTP