Bunu seçmeden önce 5HTP uyuşturucu testi öğrenmek için Önemli

Serotonin düşük seviyelerde en sık depresif ruh hali ve uykusuzluk ile kendini göstermektedir. 5HTP serotonin düzeylerini yükseltmek yardımcı olabilir. Hakkında daha fazla bilgi 5HTP uyuşturucu testi aşağıda.

5HTP nedir

Serotonin üretimi yaşla birlikte azalır ve herhangi bir yaşta kendi bereket stres ile daha azalabilir. serotonin düşük seviyelerde en sık depresif duygudurum, anksiyete ve uykusuzluk ile kendini göstermektedir. Onlar da yaşam kişinin kalitesini azalan, çeşitli şikayetler ve bozukluklarına yol açabilir.

Bir amino asit, 5HTP veya 5-hidroksitriptofan, serotonin, beyindeki bir kimyasal oluşturmasına yardımcı olur. İnsanlarda düşük serotonin düzeyleri obezite, depresyon, baş ağrısı ve kas ağrıları gibi pek çok ortak sorunlara neden olabilir. Birçok sağlık sorunları yardımcı oldu ve beyinde serotonin düzeyleri yükseltilmiş ise muhtemelen elimine edilebilir. 5HTP serotonin düzeylerini yükseltmek yardımcı olabilir.

5HTP Faydaları

iştahı bastırır.

Sağlıklı, pozitif bir ruh hali destekler.

Sağlıklı bir uyku teşvik etmektedir.

5HTP Uyuşturucu Testi

5HTP tıbbi kullanım Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylanmış ve anekdot 5htp kullanımı ile ilgili mevcut bilgilerin çok ve araştırma tarafından desteklenen olmamıştır. O değil tüm 5HTP mevcut araştırma insanlarda yapılan çalışmaları içermektedir dikkat etmek de önemlidir, ama hayvanlarda ve daha fazla araştırma 5HTP güvenli ya da etkili ek olup olmadığını belirlemek için gereklidir.

5HTP vücutta doğal olarak oluşan bir kimyasal olan ve sinir hücreleri arasındaki sinyal iletimi, orta yardımcı olan bir nörotransmiterdir serotonin yapı bloğudur. serotonin düşük olması depresyon katkıda bulunduğuna inanılmaktadır.

Olası Yan Etkiler

Yan etkileri genellikle hafiftir ancak karın gaz veya kramp, bulantı, ishal veya kabızlık, uykusuzluk, baş ağrısı, çarpıntı, uyku hali, ya da cinsel isteksizlik içerebilir.

Mide bulantısı, bu meydana gelirse, genel olarak, bir kaç gün sonra kaybolur.

Dikkat

uyuşukluk meydana gelirse doz azaltın. Ayrıca, çünkü dalgınlık için bu riskin, araç veya (farklı dozajlarda) ek sizi nasıl etkilediğini siz tespit ettik kadar başka tehlikeli görevi yerine kaçının.

5htp alarak durdurmak ve buna ters bir reaksiyon ortaya çıkarsa doktorunuzu arayın.

Nerede 5HTP Supplement satın olabilir

Sen 5HTP sağlıklı uyku koruyarak ruh geliştirmeye yardımcı olmak için almak için harika bir ek olduğunu görüyoruz, ve kilo kaybı için potansiyel olarak yararlı olabilir. Tavsiye 5HTP dozu mg günlük yaklaşık 300-500 olduğunu. 5HTP güvenli bir ekidir ama günlük dozajı aşan tavsiye edilmez, ve bazı reçeteli ilaçlar ile ciddi etkileşimlere neden olabilir.

Sen kendi resmi web sitesinden çevrimiçi olarak doğrudan 5htp satın alabilirsiniz. Bu en düşük fiyata şişe almak anlamına gelir. 5HTP Eğer ürün ile tatminsiz eğer tam bir geri ödeme alabilirsiniz Para İade Garantisi ile birlikte gelir.

güçlü ilginç teklifler bir çift vardır. Tüm ülkelere gemi ve Hızlı Kargo tesisi ile birlikte geliyor. Ayrıca online sipariş takip edebilirsiniz. Şu anda sipariş başlayın ve tüm faydaları olsun!

 5-HTP
Bunu seçmeden önce 5HTP uyuşturucu testi öğrenmek için Önemli